неділя, 9 серпня 2020 р.

  


    Фотоклуб «Прекрасне поруч» із листопада 2012 року працює на базі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. Його було створено за ініціативи бібліотеки та відомих чернігівських фотохудожників Миколи Турчина та Віктора Кошмала. 

    За час свого існування фотоклуб зробив значний внесок у популяризацію сучасної чернігівської фотографії. Фотоклубу вдалося стати ефективним осередком творчого спілкування та зростання художньої майстерності для поціновувачів фотографії шляхом проведення творчих зустрічей, дискусій, пленерів, конкурсів та виставок.
    Члени фотоклубу «Прекрасне поруч» неодноразово ставали переможцями та фіналістами багатьох фотоконкурсів та регулярно представляють як звітні, так і тематичні фотовиставки. Крім того, фотоклубівці мають і особисті творчі проєкти, які успішно втілюють у життя на різних виставкових майданчиках міста та поза його межами. Також серед фотоклубівців є члени та кандидати в члени Національної спілки фотохудожників України.
    Засідання фотоклубу «Прекрасне поруч» відбуваються двічі на місяць у читальному залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. Влітку робиться перерва, але творче життя не припиняється. Активізуються пленерні виїзди та продовжується створення фотовиставок. 

Якщо бажаєте приєднатися до нас, ласкаво просимо!

Про час засідань оголошення публікуються в групі фотоклубу на Facebook:  https://www.facebook.com/groups/295916453852678

м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22
тел.: 050 749 39 71

Координатор фотоклубу Олена КУННОВА

3 коментарі:

 1. Ваші фотографії на Мiжнародна фотовиставка "Моя Україна". Хайфа 2020.
  https://youtu.be/mfZJjuypQSM
  Просимо прокоментувати та залишити коментарі в YouTube.
  Мій Viber +972 53701 0702

  ВідповістиВидалити
 2. Мiжнародна фотовиставка "Моя Україна". Хайфа 2020. Частина 2
  https://youtu.be/wWi2ZlDvFKQ

  ВідповістиВидалити