weekdays

16 грудня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Короленка вдруге була представлена виставка з колекції міжнародного фотоконкурсу «4383 дні дитинства». Захід було організовано Білоруським Дитячим Фондом, розподіленою галереєю «Фотомистецтво» (м. Мінськ) та фотоклубом «Прекрасне поруч» Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.
4383 дні – саме стільки триває дитинство. Коли дитині виповнюється 12 років, вона стає підлітком. А то вже інша історія.
Дитинство – це те, що мав кожен з нас. Ставши дорослими, нам не слід забувати, що поруч з нами живуть діти, яким постійно потрібні турбота, любов, увага і повага. Ми можемо зробити світ дитини трохи добрішим та безпечнішим.
До того ж дитинство є швидкоплинною порою, яку нікому не під силу зупинити. Але фотокамерою можна фіксувати зворушливі миті дитинства. 
Приємно зазначити, що саме члени фотоклубу «Прекрасне поруч» другий рік поспіль гідно представляли рідне місто на міжнародному фотоконкурсі. Торік диплом отримав Сергій Тарабара, а цього року дипломантів вже троє. Юрій Хромушин став почесним дипломантом розподіленої галереї «Фотомистецтво» (м. Мінськ) за фотографію «Каші вистачить на всю зиму». Інна Буглак та Маргарита Денисенко зайняли почесні 3-ті місця та отримали дипломи за духовно-моральне виховання глядачів IX Міжнародного фотоконкурсу «4383 дня дитинства».
За підсумками фотоконкурсу "V Киевський весняний вернисаж" (2018 р.) у Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" була представлена фотовиставка з кращих робіт конкурсантів. Роботи Інни Буглак, Ольги Шеремет та Олени Куннової увійшли до експозиції.


Фотопленер на Десні***
Предновогоднее заседание фотоклуба. 29.12.16Член НСФХУ Юрий Хромушин на заседании фотоклуба

Прогулка фотоклубовцев на День города


В Менском зоопарке


На фотовыставке "Чернигов глазами мастера" памяти знаменитого черниговского фотографа
Валерия ШайгородскогоЕлена Куннова и Инна Буглак на фотовыставке народного фотоклуба "Чернигов"

Марианна Харди и Елена Куннова

Юрий Хромушин, Елена Куннова, Юлия Лысая, Василий Катиман

Елена Куннова, Инна Буглак, Василий Катиман, Светлана ОстапенкоПриятно сообщить, что в журнале 

"Photographer" (№ 1, 2015) 

опубликованы две работы 

координатора фотоклуба Кунновой Елены

 работы: "Друзья" и "Зимнее безмолвие"!
Немає коментарів:

Дописати коментар