Фотоклубівці

Під час весняного карантину у нашій групі на Фейсбуці була започаткована рубрика "Краплинка хоробрості", в якій було представлено відвідувачів фотоклубу "Прекрасне поруч" та їх творчість. Автор рубрики - Наталія Василинчук. 

Наталія Василинчук

Так вийшло, що навесні 2020 року нашому фотоклубу довелося достроково припинити сезон засідань. Звідусіль лилися потоки негативної інформації, тому треба було зберігати хоч краплинку хоробрості і показати, що позитив можна знайти й у такій складній ситуації. Дякуючи Наталії Василинчук, наш фотоклуб під час карантину не був у небутті. Фотоклубівцям було приємно заходити на Фейсбук, читати про себе теплі слова, бачити сформовані з їхніх робіт онлайн-фотовиставки, надихатися й знову відчувати творчий настрій.

Наталія Василинчук працює лікарем-фізіотерапевтом. Вона любить не тільки фотографувати, а також чудово співає, грає на фортепіано, глибоко знає поезію тощо. Автор персональних фотовиставок: "Метуть сніги - я виглядаю весну", "Трояндовий рай", "Романтичне в нестудійному", учасник багатьох інших фотовиставок, у тому числі й міжнародних.

"КРАПЛИНКА ХОРОБРОСТІ"

МИКОЛА ТУРЧИН

Микола Турчин

Сьогоднішня моя публікація буде зі світлим смутком ... Представляю вам Миколу ТУРЧИНА.

Керівник нашого фотоклубу, який два рази на місяць, абсолютно безкоштовно, дуже тактовно вчив нас фотомистецтву. Відомий фотохудожник Чернігівщини, голова Чернігівського осередку Національної спілки фотохудожників України. Подаровані ним фотографії прикрашають стіни нашої лікарні. До речі, завдяки йому я і потрапила до фотоклубу. На жаль, вже кілька років, як Миколи Павловича не стало ...

Любимо, пам'ятаємо ...
ВІКТОР КОШМАЛ

Віктор Кошмал

Автор ідеї створення фотоклубу "Прекрасне поруч" при Чернігівській бібліотеці імені М.Коцюбинського та його керівник. Багато років веде також і міський дитячий фотогурток. Чернігівський фотоенерджайзер, який як Фігаро, встигає побувати на всіх заходах міста одночасно, а також облетіти на своїй "Ластівці" всі околиці Чернігова та області. Фотохудожник України, репортажнік-віртуоз, десантник, парашутист, оптиміст і веселун, журналіст, якого знають практично всі жителі Чернігівської області.

Це той, хто в Фейсбуці нам говорить, що вже в Чернігові настав ранок, або що настає вечір і сонце вже сідає ...)))

А його знаменита цитата Олександра Родченко, що "фотографія одночасно повинна бути проста і складна ..." .... Ну ви в курсі :-)

І милуємося роботами Віктора Миколайовича.

Бравісимо!ЮРІЙ ХРОМУШИН

Юрій Хромушин

Сьогодні представлю вам Юрія Миколайовича Хромушина. Заслужений журналіст України. Член Національної спілки фотохудожників України. Луганчанин, волею долі потрапив до нашого міста, і ми дуже раді, що його вибір припав саме на Чернігів.

Метр класичної фотографії, майстер репортажної зйомки.

Характер нордичний, витриманий :-) Тактичний, має бездоганний художній смак, а також музикальний слух і голос). А ще він хороший і добрий. І ми його дуже поважаємо й любимо.
Р.S. Чому я вибрала саме ці його фотографії? - ну, напевно, сподобалися, зачепили ...)) Приємного перегляду, друзі!!!СЕРГІЙ ТАРАБАРА


Педагогічні здібності, помножені на багаторічний досвід роботи. Організатор багатьох фотовиставок. Має і свої, персональні, які проходили в Чернігові, Мінську і на батьківщині в Новгород-Сіверщині. Переможець і лауреат багатьох престижних фотоконкурсів. Може видати відразу поетичний експромт. Завжди тримає обіцяне слово: сказав, що буде-значить точно буде! Організатор та беззмінний ведучий внутрішньоклубного фотоконкурсу. Має чудову пам'ять і вікіпедичні знання в будь-якій області.
ВАСИЛЬ КАТІМАН

Василь Катіман

"Ах, цей місцевий Казанова! ..." Він же ВВ.
Звичайно ж на його роботах позначається художня освіта: правильна композиція кадру, незвичайний ракурс, своє бачення, пильне око миттєво помічає те, повз чого проходять інші. Багато що з його фотознахідок потім в різних інтерпретаціях повторюють інші автори. Його роботи відрізняються якимось витонченим філософським змістом і неповторним гумором. Король фотомоменту - я б так сказала. Цікаві й живі у нього виходять так само портрети "на льоту".
Головний натхненник і організатор наших фотопоїздок і фотопоходів. Головний Пан - оформлювач наших виставок. Головний баритон і танцюрист нашого фотоклубу імені Пісні й Танцю. Головний фотоклубівський "Вусатий нянь" наших життєвих негараздів та радощів. А чого варті його вірші про любов і про життя, якими він прикрашає свої фотографії! Деяким його римам позаздрив би сам Губерман! Здоров'я Вам, Василь Віталійович! Хочемо ще багато де з Вами побувати в фотопоходах і фотопоїздках!
І приємного перегляду, друзі!
СВІТЛАНА НІТЧЕНКО

Світлана Нітченко

Наше руденька сонечко Светик - семицветик. Фотографує тихо, "без шуму і пилу", але влучно. Учасниця міжнародних фотовиставок в Ізраїлі "Свiт очима жiнок". Любить макрозйомку. Усміхнена і славна дівчина - симпатяшка.
ЮРІЙ КРАВЦОВ

Юрій Кравцов

Юрій Кравцов - твердо переконаний, що фотографувати потрібно тільки в RAW. Улюблені сюжети - українські Карпати та квіти. Виховує дуже талановитого внука. А ще Юрій - лікар Чернігівської міської лікарні № 2, ми бажаємо йому здоров'я і сил в цей нелегкий час!
ЛЕОНІД ВІЛЕНСЬКИЙ

Леонід Віленський

Леонід Віленський - "примарний перегонник", майже людина-невидимка для фейсбуку, про присутність якого в мережі ми можемо здогадуватися по його красивим фотокоментарам під нашими публікаціями. А ще автор дуже багатьох групових фотографій із наших заходів)) Леонід володіє рафінованим почуттям гумору, легкий у спілкуванні, член журі багатьох чернігівських фотоконкурсів і глава сімейної династії фотохудожників нашого міста! Так що приємного перегляду, друзі!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар